Regały półkowe słupkowe
Regał metalowy słupkowy przeznaczony jest do przechowywania różnego typu elementów w magazynie, warsztacie, na hali produkcyjnej.
 • Regał metalowy 4-półkowy

  Regał metalowy 4-półkowy

  Nogi regału są wykonane z kątownika stalowego o grubości 2,0 mm, z perforacją umożliwiającą regulację mocowania półek co 44 mm. Nogi wyposażone są w stopki z tworzywa zabezpieczające posadzkę przed uszkodzeniami.
  Półki wykonane są z blachy o grubości 1,0 mm. w dwóch wersjach: z blachy ocynkowanej lub malowane proszkowo.
  Standardowo w komplecie są 4 półki, istnieje możliwość zamontowania dodatkowych półek.
 • 1
 • Regał wtykowy 5-półkowy

  Regał wtykowy 5-półkowy

  Nogi regału wykonane są z wielokrotnie giętej blachy stalowej – kątownika o grubości 1,0 mm z perforacją umożliwiającą regulację mocowania półek co 67 mm. Wyposażone w stopki z tworzywa zabezpieczające posadzkę przed uszkodzeniami.
  Półki występują w 2 wariantach: płyta wiórowa i laminowana, obie o grubości 16 mm. Półki spoczywają na łącznikach regału wykonanych z giętej blachy (kształt ceownika). Standardowo w komplecie jest 5 półek, istnieje możliwość zamontowania dodatkowych półek.
 • 1
 • Regał półkowy do dużych obciążeń

  Regał półkowy do dużych obciążeń

  Nogi regału wykonane są z profilu zamkniętego stalowego, przystosowane do kotwienia do podłogi. Konstrukcja wzmocniona dodatkowymi poprzeczkami spinającymi nogi regału.
  Półki wykonane są ze sklejki o grubości 30 mm. Standardowo w komplecie są 4 półki, istnieje możliwość zamontowania dodatkowych półek.Regulacja wysokości zawieszenia półek co 125 mm.
  Regały można łączyć w wieloelementowe ciągi za pomocą specjalnych złączek i śrub.
 • 1

Ze względu na różnorodność oferowanych regałów, wycenę przygotowujemy po ustaleniu parametrów technicznych.